V NAŠEJ PONUKE TIEŽ NÁJDETE

ČO PONÚKAME

Koterec bez
výplne stien

Odolné a komfortné prevedenie našich kotercov na nožičkách bez výplne stien v rozmeroch podľa požiadavky zákazníka. Strecha koterca je osadená pozinkovaným trapézovým plechom.

Podrobný popis nájdete v technických informáciach.

Koterec
s výplňou stien

Koterec s bočnými alebo zadnými drevenými stenami z masívneho borovicového dreva s polovičnou alebo celou výplňou. Možnosť použiť na výplň stien pozinkovaný trapézový plech.

Podrobný popis nájdete v technických informáciach.

Dvojkoterec bez
výplne stien

Vysoko kvalitný a odolný dvojkoterec s nízkimi nárokmi na údržbu, bez výplne stien v rozmeroch podľa požiadavky zákazníka. Strecha koterca je osadená pozinkovaným trapézovým plechom.

Kalkuláciu na dvojkoterec bez výplne stien vám vyhotovíme bezplatne a zašleme do 24h. Stačí nám zaslať požadované rozmery prevedenia na náš e-mail alebo zavolať na naše telefónne číslo.

Dvojkoterec
s výplňou stien

Dvojkoterec s bočnými alebo zadnými drevenými stenami z masívneho borovicového dreva s polovičnou alebo celou výplňou. Možnosť použiť na výplň stien pozinkovaný trapézový plech.

Kalkuláciu na dvojkoterec s výplňou stien vám vyhotovíme bezplatne a zašleme do 24h. Stačí nám zaslať požadované rozmery prevedenia na náš e-mail alebo zavolať na naše telefónne číslo.

Koterec
s pôrodnicou

Vhodné riešenie pre chovateľov psov, kedy je koterec kombinovaný s pôrodnicou a úložným priestorom na záhradné náradie. Môžnosť prevedenia iba samostatne s pôrodnicou.

Kalkuláciu na koterec s pôrodnicou vám vyhotovíme bezplatne a zašleme do 24h. Stačí nám zaslať požadované rozmery prevedenia na náš e-mail alebo zavolať na naše telefónne číslo.

Predný elemet
s dverami

Ponúkame možnosť len predného elementu s dverami. To znamená, že steny koterca môžu byť vybetónované, ako prístavba rodinného domu, kde sa následne uloží predný element s dverami.

Kalkuláciu na predný element s dverami vám vyhotovíme bezplatne a zašleme do 24h. Stačí nám zaslať požadované rozmery prevedenia na náš e-mail alebo zavolať na naše telefónne číslo.