Technický popis / Montáž / Doprava

Technický popis

Ako jeden z mála výrobcov dodávame kovové koterce na nožičkách, čo výrazne predlžuje životnosť našich kotercov a umožňuje ľahkú údržbu podlahy v spojení s vysokou úžitkovosťou. Koterce sú bez vstavanej podlahy a až následne sa postavia na osadenú podlahu. (Podlahu resp. podestu si je možné svojpomocne osadiť podľa ľubovoľnej potreby).

Profil koterca: rúrka Fi20, hrúbka steny rúrky je 1,5mm.

Rozteč medzi jaklami: 7cm

Výška koterca: predná časť – 173cm, zadná časť – 153cm.

Konštrukcia koterca je pevná, zváraná (nie je nitovaná). Vzhľad konštrukcie kotercov je matná dvojzložková čierna farba.

Materiál použitý na výplň stien: kvalitný smrekový profil v hrúbke 2cm. Výplň stien je vedený vertikálne v smere konštrukcie a výplne sú osadené na konštrukcii voliéry. Výplň stien môže byť v prevední polovičnej alebo celej výplne.

Možnosť použiť na výplň stien namiesto dreva pozinkovaný trapézový plech (druh pozinkovania T14).

Materiál použitý na podlahy: kvalitný kondenzačne vysušený a povrchovo brúsením upravený smrekový profil v hrúbke 2,5cm. Surovinou na výrobu frézovaných profilov je spravidla stredové rezivo. Každú podlahu sušíme od 8 do 11% vlhkosti.

Podlaha a výplň stien sú impregnované ekologicky nezávadným voskom na prírodnej báze, ktorý šetrí prírodu a predlžuje životnosť dreva. Umožňuje ľahkú údržbu podlahy, nakoľko podlaha tak odoláva poveternostným podmienkam, ako je dážď alebo sneh. Nepoužívame bežný lak. Podlahu a výplň stien impregnujeme voskom vo svetlejšom alebo tmavšom prevedení podľa výberu zákazníka. Cena impregnácie voskom je zahrnutá v cene.

Štandardne v cene je strecha voliéry osadená pozinkovaným trapézovým plechom (druh pozinkovania T14), ktorý môže byť podľa požiadavky zákazníka vo farebnom prevedení podľa výberu zo vzorkovníka RAL (červená, zelená, modrá, hnedá, sivá, biela, čierna). Cena farebného prevedenia je za doplatok a nacenenie záleží od rozmeru voliéry.

Spád strechy môže byť upravený podľa požiadavky zákazníka, ľubovoľne do ktorejkoľvek strany.

Otvor dverí no voliére môže byť osadení ľubovoľne, napríklad v prednej časti voliéry po obidvoch stranách (na ľavej a pravej strane) alebo po bočných stranách voliéry.

Výška podstavcov na ktorých je voliéra osadená dosahuje 5cm. Profil podstavcov: rúrka Fi20.

Možnosť prevednia voliéry s otočnými dvierkami a úchytmi na misky. V prípade potreby tiež vieme vytvoriť bočný otvor pre psiu búdu.

Ponúkame možnosť výroby voliéry s pôrodnicou, ktorá môže slúžiť aj ako úložný priestor na záhradné náradie.

Ponúkame možnosť len predného elementu s dverami. To znamená, že steny voliéry môžu byť vybetónované, ako prístavba rodinného domu, kde sa následne uloží predný element s dverami. Napríklad: výška 150-170cm / dĺžka do 250cm v cene 155 €.

Kalkuláciu na predný element s dverami alebo koterec s pôrodnicou vám vyhotovíme bezplatne a zašleme do 24h. Stačí nám zaslať požadované rozmery prevedenia na náš e-mail alebo zavolať na naše telefónne číslo.

Montáž

Montáž našich kotercov si zákazník vykonáva svojpomocne, kde po dovoze koterca, budú zákazníkovi dodané plné stavebné dielce na samotnú montáž, ktorá je časovo nenáročná a nevyžaduje odborné skúsenosti.

Pozrieť postup montáže…

Doprava

Objednávku požadovaného tovaru Vám dovezieme vlastným vozovým parkom najneskoršie do 14 dní, kedy Vám bude dopravená na požadované miesto určenia, pričom každý zákazník bude predom telefonicky upovedomený o termíne dodávky.

Cena za dovoz je počítana individuálne na základe veľkosti objednávky.

Dovoz objednaného tovaru zabezpečujeme na celom území Slovenska. Vieme zabezpečiť dovoz aj do chatových oblastí alebo menej prístupných a vyvýšených oblastí.